MENU

Natalia Baranowska (Urbańska) Rozpoczęła swoją przygodę z łyżwami  w 1993 roku. Jeździła solo, w parach tanecznych, oraz w pierwszej w Polsce grupie łyżwiarstwa synchronicznego "Amber Dance". W ciągu swojej łyżwiarskiej kariery zdobyła kilkukrotny tytuł Mistrza Polski, oraz została medalistką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów. Brała także udział w zawodach rangi ISU - World Challenge Cup (nieoficjalnych mistrzostwach świata w łyżwiarstwie synchronicznym).

Natalia uczestniczyła rekreacyjnie w lekcjach baletu, aerobiku, zumby oraz tańca towarzyskiego. Wielokrotnie brała udział w turniejach tanecznych, różnego rodzaju pokazach oraz akcjach charytatywnych takich jak "Wigilijna Paczka".

NATALIA BARANOWSKA

 W 2006 roku wyjechała do międzynarodowej rewii na lodzie „Holiday On Ice” i w ciągu dwóch lat występowała z grupami „Fantasy Dreams” oraz „Spirit”. Brała tam udział nie tylko w numerach łyżwiarskich, ale również wykonywała akrobacje w powietrzu.

Od wielu lat wyjeżdża z dziećmi na obozy, zimowiska i kolonie. Ukończyła kurs pedagogiczny dla nauczycieli oraz kurs kierownika oraz wychowawcę dzieci i młodzieży, kurs ratownika medycznego ZHP, kurs drużynowych oraz Szkołę Muzyczną I stopnia. Skończyła studia na kierunkach: Administracja Publiczna oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. 


Natalia Baranowska od 2008 roku jest instruktorem szkółki ICESKATER.  Od 2013 roku  wraz z Agnieszką Filipowicz i Aleksandrą Szymanek prowadzi grupę, która zdobywa wiele medali i odnosi wiele sukcesów w Polsce oraz zagranicą.

 

 

 

 

 

Strona zaprojektowana przez:

PARTNERZY:

PATRONEM SKF ICESKATER JEST: